Stowarzyszenie Polskich Inżynierów i Techników w Austrii

13

IV Światowy Zjazd Inżynierów Polskich

Czerwca 2019, godz.13-15 czerwca 2019 r.
Strona internetowa wydarzenia (zawierająca link rejestracyjny): http://szip.org.pl/   13-15.06.2019 IV Światowy Zjazd Inżynierów...

Dołącz do nas

Nasze Stowarzyszenie jest otwarte dla nowych Inżynierów i Techników! Zapraszamy

Dołącz do nas

 

VPI jest technicznym, niezależnym stowarzyszeniem, działającym na terenie Austrii z siedzibą w Wiedniu. Grupuje ono inżynierów i techników głównie o polskim rodowodzie, reprezentujących niemal wszystkie inżynierskie specjalności.

Konsekwentnie rozwijane są rożnorodne formy działalności, a w szczególności organizowanie seminariow, szkolen i prelekcji, reprezentowanie interesów polskich inżynierów na terenie Austrii oraz prowadzenie działalności opiniotwórczej dla inwestorów, urzedów i przedstawi-cielstw zawodowych w Austrii i w Polsce.

Wyciągając rękę do młodych, polsko-języcznych absolwentek i absolwentów austriackich szkół, uczelni technicznych i uniwerytetów, VPI pragnie zachować ciagłość kadrową, mając na uwadze szczególnie rozwój polsko-austriackich kontaktów gospodarczych w postępującym procesie integracji europejskiej.

Będzie nam miło, jeżeli ta informacja skłoni Państwa do współpracy z naszym Stowarzyszeniem.

Już teraz zapraszamy do wypełnienia naszej deklaracji członkowskiej.
Deklarację należy złożyć osobiśce lub też wysłać pocztą na adres Stowarzyszenia oraz opłacić roczną składkę członkowską.

Deklaracja Stowarzyszenia

 

Szybki kontakt